Обрано архимандрита редемптористів


9 листопада 2016 року в часі засідання Генеральної капітули в день 284-тої річниці заснування Згромадження редемптористів повторно було обрано архимандритом о. Михаїла Брейля.


У перший день голосування в першій турі більшість представників підтримали кандидатуру теперішнього архимандрита о. Михаїла Брейля (Michael Brehl). Він отримав 92 голоси з 101 голосів.


Дякуюємо Богові, що скерував Святого Духа на нас у цей день, для продовження дару нашого співбрата.


Коротка біографія

Отець Михаїл Брейль народився в Торонто, Канада, 7 січня 1955 році , у сімї ревних католиків, що постійно підтримували у багатьох відношеннях. Про редемптористів дізнався в часі праці з бідними. 


На свято Успіння, 15 серпня 1976 року, склав перші обіти, а 3 березня 1980 року був висвячений на священика. В той час він був членом провінції Торонто, де він працював на парафії, був відповідальний за формування новиків і студентів, а також виконував адміністративні функції. 


У 2002 році обирають протоігуменом об'єднаних канадських двомовних провінцій Едмонт-Торонто (об'єднали у 1997 р.)


Активно брав у часть у справах світової Конгрегації редемптористів, зокрема допоміг в організації підготовки та проведння Генеральних Капітул 2003 та 2009 роках. 


У 2009 році було обрано архимандритом Згромадження редемптористів.

Вільно володіє англійською та французькою мовами, вивчив італійську та здатний порозумітися іспанською та португалькою мовами.


Детальніша інформація: тут